Dla wszystkich Właścicieli Ecommerce szukających Tańszej sprzedaży!

Masz Problem z Kampaniami Google Ads? Moja CHECKLISTA POMOŻE CI TO NAPRAWIĆ!

Zamień kliknięcia na klientów dzięki kompleksowej checkliście Google Ads

Dzięki tej checkliście dowiesz się jak:

  • Jak uniknąć największych błędów przy reklamach Google Ads 
  • Jak zdiagnozować spadającą sprzedaż
  • Jak poprawnie skonfigurować i monitorować konta
  • Jak 11gr może zmienić skuteczność twojego sklepu
  • Jak wygląda skuteczna strategia dla Google Ads w Ecommerce

Czym jest ta checklist-a?

Ze sklepami eCommerce pracuję już prawie 15 lat i przez ten czas zrozumiałem, jak wiele czynników wpływa na sukces lub porażkę sklepu. Ale przede wszystkim zrozumiałem, gdzie kończy się marketingowy kit, a zaczyna realny wkład w pracę przy eCommerce.

Pierwotnie ta lista została stworzona dla zespołu marketingowego agencji marketingowej, ale uznałem, że może się przydać każdemu właścicielowi sklepu. Ta lista pomaga lepiej zrozumieć czym tak naprawdę są reklamy Google ads a czym nie są o raz w jaki sposób odnaleźć się w gąszczu konfiguracyjnego labiryntu, pomagając w osiągnięciu lepszych wyników sprzedażowych przy niższych kosztach.

Checklista zawiera kluczowe kroki i best practices, które pomogą Ci poprawić efektywność Twoich kampanii reklamowych. Dzięki niej będziesz mógł skutecznie monitorować i analizować swoje działania marketingowe, co przełoży się na zwiększenie rentowności Twojego eCommerce.

Dlaczego powinno Ci zależeć na posiadaniu takiej wiedzy?

Posiadanie wiedzy na temat Google Ads jest dzis kluczowe dla sukcesu Twojego biznesu. Dzięki zrozumieniu tego jak ten system działa, zyskujesz pełną kontrolę nad budżetem, strategią i wynikami reklamowymi. Ograniczasz koszty, zwiększasz skuteczność działań i eliminujesz ryzyko polegania na niesprawdzonych specjalistach. Głębokie zrozumienie specyfiki swojej branży pozwala Ci tworzyć kampanie, które są idealnie dopasowane do Twoich produktów i klientów, co znacząco podnosi Twoje szanse na sukces.

  • Agencje marketingowe często wiążą się z dużymi i nie jasnymi kosztami, które nie zawsze przynoszą oczekiwane rezultaty.
  • Nie masz pewności, czy osoba odpowiedzialna za Twoje kampanie posiada odpowiednie doświadczenie i umiejętności oraz, że realizuje to co dla ciebie jest priorytetowe.
  • Problemy komunikacyjne mogą prowadzić do opóźnień i nieporozumień, co negatywnie wpływa na efektywność kampanii.
  • Agencje obsługują wielu klientów, co często skutkuje brakiem spersonalizowanej strategii dopasowanej do Twoich potrzeb.
  • Agencje mogą nie mieć głębokiego zrozumienia Twojego rynku i klientów, co może wpływać na skuteczność działań marketingowych.

O mnie

Hej, nazywam się Michał Biajgo i od niemalże 15 lat pracuje w ecommerce niezmiennie walcząc o większe przychody i niższe koszty. 

To co wyróżnia mnie na tle całej branży to kompleksowe podejście do problemów i potencjału sprzedaży.

Specjalista od Facebooka będzie szukał problemów w Facebooku, specjalista od Google będzie szukał problemów w Google ads. moje doświadczenie pozwala mi na spojrzenie z perspektywy nie osiągalnej dla agencji marketingowej znajdując potencjał tam gdzie go nikt nie szuka.

Co mówią o mnie inni?

Zespół Roascrafters wyróżnia się nie tylko bogatą wiedzą i doświadczeniem w dziedzinie marketingu, ale także kreatywnością i elastycznością w podejściu do rozwiązywania problemów. Każda kampania była starannie zaplanowana i realizowana z dbałością o najdrobniejsze szczegóły, co przekładało się na znakomite wyniki.

Karolina

Pełen profesjonalizm, ogromna praktyczna wiedza i doświadczenie. Mój sklep internetowy dostał drugie życie, liczba i wartość zakupów w szybkim czasie podskoczyła w górę i z miesiąca na miesiącach ten trend wzrasta. Polecam każdemu włascicielowi e-commerce!

Łukasz

Korzystałam z konsultacji Michała wielokrotnie i za każdym razem byłam pod ogromnym wrażeniem jego wszechstronnej wiedzy oraz dociekliwości. Michał nie tylko posiada głęboką znajomość swojej dziedziny, ale także zadaje pytania, które prowadzą do odkrywania nowych perspektyw i rozwiązań. Bardzo polecam współpracę z Michałem!

Natalia

Duża wiedza i ludzkie podejście. Chłopaki bardzo angażują się w nasz biznes często wykraczając poza zakres swoich obowiązków aby poprawić nasze wyniki. 

Sebastian Szulawa

Czy to działa?

Przez lata pracy ze sklepami ecommerce na praktycznie każdym polu wypracowałem metodykę która pozwala skupiać się na tym co ważne kiedy to ważne.

>