O mnie

Cześć!

Nazywam się Michał Biajgo i od 2010 roku interesuję się marketingiem, a od 2012 roku e-commerce. Przez ten okres zajmowałem się dosłownie każdym aspektem marketingu sklepu internetowego a i niejednokrotnie optymalizacji sprzedaży szukałem w zarządzaniu magazynami sklepowymi, pokryciem sprzedaży, budowaniem procesów, optymalizacją oferty czy optymalizacją marży netto sklepu.

Przetestowałem wiele platform i rozwiązań reklamowych, regularnie testuję nowe narzędzia i aktualizuję zestaw narzędzi, aby stale wypracowywać przewagę.

Moje Doświadczenie

Przez lata budowałem kompletne strategie oraz wdrażałem działania marketingowe w różnych kanałach, w tym:

  • Google Ads
  • SEO
  • Email marketing i Automation
  • Facebook Ads
  • TikTok
  • Taboola
  • Criteo
  • 1st Party Cookies
  • Python

Pisałem od podstaw w Pythonie systemy raportowania, automatyzacje kont reklamowych i sklepów oraz automatyzacje czynności powtarzalnych.

Moja Misja

ROAS Crafters to mój pomysł na społeczność, w której każdy właściciel e-commerce znajdzie wiedzę i pomoc potrzebną do przeskoczenia na kolejny poziom w swoim biznesie.

Wierzę, że agencje marketingowe mają swoje miejsce w świecie e-commerce, ale nie powinny mieć wyłączności na dostęp do wiedzy marketingowej. Dodatkowo, wiele agencji tak naprawdę nie ma pojęcia, co robi. Dlatego postanowiłem zbudować przeciwwagę dla agencji, udostępniając wiedzę opartą na doświadczeniach i eksperymentach sklepu sprzedającego za miliony złotych miesięcznie.

Moje Podejście

E-commerce marketingiem interesuję się z zamiłowania, dzięki czemu poszukiwanie nowości i lepszych rozwiązań jest częścią mojej pasji, a nie tylko służbowym obowiązkiem. Takie doświadczenie i podejście do sklepów internetowych sprawiają, że trudno mnie porównać do kogokolwiek na rynku.

Jak Mogę Ci Pomóc?

ROAS Crafters oferuje szeroki wachlarz usług, które są dostosowane do indywidualnych potrzeb każdego klienta. Od szkoleń, przez konsultacje, po pełne audyty kampanii marketingowych – jestem tutaj, aby pomóc Ci osiągnąć Twoje cele.

Kluczowe Wartości

Szczerość

Wolę otwarcie mówić o problemach, nawet kosztem relacji.

Ciężka i Mądra Praca

Wierzę, że sukces osiąga się dzięki ciężkiej i dobrze ukierunkowanej pracy.

Pasja

Wszystko, co robię w życiu, chcę robić z pasją.

>